Ile kosztują zęby porcelanowe?

Uszkodzenia zębów mogą zdarzyć się na każdym kroku. Stomatologia na szczęście zaliczyła ogromny rozwój i dziś znamy dziedzinę stomatologii estetycznej, która pozwala na przywrócenie bądź poprawienie kształtu zębów. W tym celu wykorzystuje się porcelanowe zęby lub też licówki, które pozwalają nadać zębom pożądany i atrakcyjny kształt.

Jak wygląda i ile kosztuje proces zakładania zębów porcelanowych?

Z zębów bądź licówek porcelanowych można skorzystać w wielu sytuacjach. Cały ząb to naturalnie sposób na poradzenie sobie z niesamowicie zniszczonym zębem, którego nie da się wyleczyć, bądź na wypełnienie luki w uzębieniu. Licówki są za to przeznaczone do zębów, które są na przykład złamane, ukruszone czy też wyglądają nieestetycznie. Licówki można nazwać tak naprawdę nakładkami na zęby. Są one najczęściej porcelanowe i pozwalają na zmianę kształtu zęba. Ponadto mają wiele zalet, gdyż są niesamowicie trwałe i odporne na przebarwienia od na przykład papierosów, kawy czy alkoholu. Gdy chcemy założyć zęby porcelanowe cena nie może nas odstraszyć, gdyż należy pamiętać, że na zdrowych zębach i uśmiechu nie ma co oszczędzać. To nie tylko wygoda, ale też wyższa pewność siebie.

Jeśli szukasz więcej porad dotyczących zdrowia, stomatologii estetycznej i wielu innych zagadnień warto sprawdzić niektóre strony internetowe. Takie portale jak na przykład http://sp1.ostroleka.pl/ czy też http://cadenza.pl/ zawierają wiele porad, informacji i ciekawostek z zakresu zdrowia, lifestylu bądź mody, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.