Szukasz informacji o pogodzie Stalowa Wola? Oto aktualne dane, które pomogą Ci w planowaniu zarówno dzisiejszego dnia, jak i nadchodzących tygodni w tym dynamicznym mieście. Zacznijmy od pogody długoterminowej Stalowa Wola.

Gdy ciemne chmury gromadzą się nad Stalowa Wola, warto być na bieżąco z prognozami. Nasza strona dostarcza nie tylko informacji o nadchodzącej burza w Stalowej Woli, ale również analizuje jej potencjalny rozwój. Być może jest to dobry czas, aby zabezpieczyć domowe okna czy odwołać planowane wyjścia. Nasze mapy i prognozy są aktualizowane na bieżąco, co pozwala na dokładne śledzenie sytuacji.

Nie daj się zaskoczyć. Nasze narzędzia pomagają nie tylko przewidywać, ale również efektywnie reagować na zmiany pogodowe. Dzięki precyzyjnym danym o Stalowa Wola burza, możesz podjąć najlepsze decyzje, które zwiększą Twoje bezpieczeństwo i pozwolą uniknąć niepotrzebnego stresu związanego z nagłymi zmianami pogody.

Dla bieżących planów, pogoda Stalowa Wola godzinowa jest nieocenionym narzędziem. Dostarcza ona aktualnych danych o zmieniających się warunkach w ciągu dnia, co jest niezbędne dla osób, które planują aktywności na świeżym powietrzu.

Jeśli chodzi o plany na najbliższe dni, pogoda jutro Stalowa Wola oraz pogoda na jutro Stalowa Wola dają możliwość przygotowania się na nadchodzące warunki. Dzięki temu możesz dostosować swoje plany, aby uniknąć niespodzianek pogodowych. Twoja pogoda Stalowa Wola to personalizowane prognozy, dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Dzięki aplikacjom i stroną internetowym możesz dostosować prognozy do swojego harmonogramu i stylu życia.

Pogoda na 16 dni Stalowa Wola oferuje rozszerzoną perspektywę, pozwalając na długoterminowe planowanie i przygotowanie na różne scenariusze pogodowe. Natomiast pogoda na dzisiaj Stalowa Wola dostarcza najświeższych informacji, które są niezbędne do dostosowania Twoich planów do dzisiejszych warunków.

 • Bądź przygotowany na zmienne warunki: W Stalowej Woli pogoda może szybko się zmieniać. Zawsze miej przy sobie coś na deszcz i dodatkową warstwę na chłodniejsze dni.

 • Sprawdzaj prognozy regularnie: Zarówno pogoda na dziś Stalowa Wola, jak i pogoda Stalowa Wola godzinowa są kluczowe do efektywnego planowania dnia.

 • Planuj z wyprzedzeniem: Używając pogody długoterminowej Stalowa Wola i pogody na 16 dni Stalowa Wola, możesz lepiej zaplanować swoje wydarzenia i aktywności.

 • Korzystaj z różnych źródeł: Sprawdzaj prognozy na różnych stronach i aplikacjach, aby uzyskać pełniejszy obraz pogody.

 • Dostosuj plany do pogody: Nie pozwól, by zła pogoda pokrzyżowała Twoje plany. Bądź elastyczny i gotowy na dostosowanie swoich działań do aktualnych warunków.

 

 

Aktualna pogoda Stalowa Wola

 

 

Aktualne ostrzeżenia Stalowa Wola

 

Ostrzeżenia meteorologiczne Stalowa Wola

Mapa ostrzeżeń dla Polski

 1. Zagrożenie Stopień I Stopień II Stopień III (najwyższy)
 2. Trąby powietrzne

  ryzyko niewielkie

  ryzyko umiarkowane

  ryzyko wysokie

 3. Burze

  deszcz od 15 do 40 mm
  wiatr w porywach od 60 do 90 km/h
  grad poniżej 2 cm

  deszcz od 41 do 70 mm
  wiatr w porywach od 91 do 110 km/h
  grad od 2 do 5 cm

  deszcz powyżej 70 mm
  wiatr w porywach powyżej 110 km/h
  grad powyżej 5 cm

 4. Opady

  deszcz od 25 do 40 mm w ciągu 24 godzin
  lub
  śnieg od 10 do 15 cm w ciągu 24 godzin

  deszcz od 41 do 70 mm w ciągu 24 godzin
  lub
  śnieg od 16 do 30 cm w ciągu 24 godzin
  lub
  śnieg od 10 do 15 cm w ciągu 12 godzin

  deszcz powyżej 70 mm w ciągu 24 godzin
  lub
  śnieg powyżej 30 cm w ciągu 24 godzin
  lub
  śnieg powyżej 15 cm w ciągu 12 godzin

 5. Wiatr

  w porywach od 70 do 90 km/h

  w porywach od 91 do 110 km/h

  w porywach powyżej 110 km/h

 6. Upał

  od 30 do 34°C

  od 35 do 38°C

  powyżej 38°C

 7. Mróz

  od -20 do -25°C

  od -26 do -30°C

  poniżej -30°C

 

 

 

Mapa burzowa Stalowa Wola

Mapa burzowa Polski

 1. 0-15
  minut temu

 2. 15-30
  minut temu

 3. 30-45
  minut temu

 4. 45-60
  minut temu

 5. 60-75
  minut temu

 6. 75-90
  minut temu

 7. 90-105
  minut temu

 8. 105-120
  minut temu