Cena Volkswagena T-Roc: dostępne wersje i opcje cenowe

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem Volkswagena T-Roc, na pewno interesuje Cię również cena tego atrakcyjnego SUV-a. Volkswagen oferuje różne wersje T-Roca, które różnią się zarówno specyfikacją, jak i opcjami wyposażenia. Dzięki temu masz możliwość wybrania wariantu, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i preferencjom, zarówno pod względem funkcjonalności, jak i ceny. Ceny Volkswagena T-Roc zależą od wybranej wersji i opcji dodatkowych. Warto również zwrócić uwagę na dostępne promocje i rabaty oferowane przez dilerów Volkswagen. Często można znaleźć atrakcyjne oferty, które umożliwią zakup T-Roca w jeszcze bardziej korzystnej cenie.

Aktualny cennik Volkswagen T-Roc

Aktualny t-roc cennik w salonach sprzedaży w Polsce, według danych z maja 2023, są następujące:

Model T-Roc jest dostępny w trzech specyfikacjach: podstawowej "Life", luksusowej i skupionej na komforcie "Style", oraz sportowo stylizowanej i skierowanej do kierowców "R-Line".

Ceny dla modeli "Life" rozpoczynają się od 25,810 GBP, a dla modeli "Style" - od 28,510 GBP, wyposażonych w silnik benzynowy 1.0-litra z sześciobiegową skrzynią manualną. Wejściowy silnik w wersji "R-Line" z silnikiem 1.5-litrowym i sześciobiegową skrzynią manualną zaczyna się od 31,410 GBP.

Przy obecnym kursie walutowym 1 GBP = 5.18 PLN​, ceny w polskich złotych wynoszą odpowiednio:

  • Model "Life": od około 133,751 PLN

  • Model "Style": od około 147,602 PLN

  • Model "R-Line": od około 162,706 PLN

Płatności miesięczne zaczynają się od około £300, £330 i £360 odpowiednio, na czteroletniej umowie i z sześciomiesięczną wpłatą początkową​​, co w przeliczeniu na PLN daje odpowiednio:

  • Model "Life": od około 1,554 PLN miesięcznie

  • Model "Style": od około 1,709 PLN miesięcznie

  • Model "R-Line": od około 1,865 PLN miesięcznie

Należy jednak pamiętać, że ceny mogą się różnić w zależności od konkretnego dealera i mogą ulec zmianie w zależności od kursu walutowego i innych czynników. Dla najbardziej aktualnych cen, zalecamy skontaktowanie się bezpośrednio z lokalnym dealerem Volkswagena.

Najciekawsze modele Volkswagen T-Roc w 2023 roku

Volkswagen T-Roc to wszechstronny model, który oferuje różne warianty wyposażenia, w tym modele "Life", "Style" i "R-Line". Każdy z tych modeli ma swoje unikalne cechy, które przyciągają różne grupy kierowców.

Model "Life" to doskonały wybór dla osób, które cenią sobie wygodę i bezpieczeństwo. Wyposażony w zaawansowane systemy technologiczne, oferuje wygodę jazdy i innowacyjne rozwiązania. Model "Life" zapewnia komfort i wygodę dla kierowcy i pasażerów, a także oferuje wiele opcji personalizacji, takich jak różne kolory lakieru czy dodatkowe pakiety wyposażenia.

Model "Style" to propozycja dla osób ceniących elegancję i nowoczesny design. Wyposażony w ekskluzywne detale i wysokiej jakości materiały, ten wariant nadaje T-Rocowi wyjątkowy styl. Model "Style" oferuje również zaawansowane systemy multimedialne, które umożliwiają łatwe korzystanie z funkcji multimedialnych i nawigacji GPS. Wybierając model "Style", możesz cieszyć się nowoczesnym stylem i wygodą podczas jazdy.

Model "R-Line" to opcja dla osób poszukujących sportowych wrażeń i dynamicznego charakteru. Ten wariant wyróżnia się agresywnym stylem i sportowym zawieszeniem, które zapewniają lepszą przyczepność i stabilność na drodze. Model "R-Line" oferuje również mocniejsze jednostki napędowe, które zapewniają dynamiczną jazdę i doskonałe osiągi.

Nie ważne, który model T-Roca wybierzesz, każdy z nich zapewnia nie tylko wygodę i funkcjonalność, ale również wysoką jakość, niezawodność i zaawansowane technologie. Bez względu na Twoje preferencje i styl jazdy, T-Roc ma coś do zaoferowania dla każdego. Wybierz model, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i ciesz się komfortem i przyjemnością jazdy w nowoczesnym i wszechstronnym SUV-ie.