Prezydent Nadbereżny zaprasza na Hackathon AI – Rozwój Stalowej Woli w Fokusie
W sercu naszego miasta, już niebawem, odbędzie się wyjątkowe wydarzenie łączące pasjonatów technologii i innowacji. Hackathon AI Stalowa Wola 2024 zaprasza wszystkich, którzy chcą wykorzystać potencjał sztucznej inteligencji do rozwoju naszej społeczności. To szansa na pokazanie kreatywności i wprowadzenie realnych zmian.
  1. 18-19 kwietnia 2024: dwudniowe spotkanie w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji.
  2. Bezpłatny udział: otwarte drzwi dla każdego chętnego.
  3. Zadanie: tworzenie projektów z wykorzystaniem AI na rzecz miasta.
  4. Projekt "Modelowe Rozwiązania na Trudne Wyzwania": inicjatywa wspierająca innowacyjność.

Prezydent Lucjusz Nadbereżny z radością zachęca mieszkańców do udziału w wydarzeniu, które stawia przed nami szansę na zastosowanie sztucznej inteligencji w celu rozwiązania lokalnych problemów i wyzwań. Hackathon AI Stalowa Wola 2024 to nie tylko okazja do nauki i wymiany doświadczeń, ale również platforma do prezentowania innowacyjnych pomysłów, które mogą przyczynić się do dalszego rozwoju naszej społeczności.

Wydarzenie to jest nie tylko świętem technologii, ale również manifestem kreatywności i przedsiębiorczości. Bezpłatna rejestracja i otwartość na uczestników z różnych środowisk sprawia, że każdy może dołożyć swoją cegiełkę do budowania lepszej przyszłości dla Stalowej Woli. To wyjątkowa okazja, by połączyć siły, wymienić się wiedzą i doświadczeniem, a przede wszystkim - wprowadzić swoje innowacyjne pomysły w życie.

Organizowane w ramach projektu „Modelowe Rozwiązania na Trudne Wyzwania – Plan Rozwoju Lokalnego i Instytucjonalnego”, Hackathon AI jest dowodem na to, że Stalowa Wola stawia na rozwój i innowacje. Nie przegap okazji do bycia częścią tej zmiany. Zapraszamy do udziału!


Urząd Miasta Stalowej Woli