Letnie Harce na błoniach: gry, ognisko i atrakcje dla wszystkich
Już 30 czerwca mieszkańcy będą mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu pełnym zabawy i atrakcji. Letnie Harce na błoniach nadsańskich to doskonała okazja, aby spędzić czas na świeżym powietrzu, ciesząc się różnorodnymi aktywnościami przygotowanymi zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Letnie Harce na błoniach nadsańskich: Co nas czeka?

W sobotnie popołudnie 30 czerwca, od godziny 15:00 do 19:00, nadsańskie błonia zamienią się w tętniące życiem centrum rozrywki. Wstęp na wydarzenie jest wolny, co sprawia, że każdy może dołączyć do wspólnej zabawy. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, które z pewnością przypadną do gustu wszystkim uczestnikom.

Różnorodne atrakcje dla dzieci i dorosłych

W programie Letnich Harców znajdą się między innymi gry drewniane XXL, które pozwolą na sprawdzenie swoich umiejętności strategicznych i zręcznościowych. Dla miłośników sztuki dostępne będą kolorowanki 3D, a dla tych, którzy lubią rywalizację – turniej łuczniczy. Warto również spróbować swoich sił w zakręconej olimpiadzie czy slackline, czyli chodzeniu po taśmie nad ziemią.

Malowanie twarzy i odlotowe fryzury

Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych, takich jak malowanie twarzy i odlotowe fryzury. Dzieci będą mogły przeobrazić się w swoje ulubione postaci i zyskać wyjątkowe, kolorowe fryzury. Dla tych, którzy lubią elementy niespodzianki, przygotowano koło fortuny oraz malowanie na streczu, co z pewnością dostarczy wielu emocji i radości.

Wspólne ognisko z kiełbaskami

Na zakończenie pełnego atrakcji dnia, organizatorzy zapraszają wszystkich uczestników na wspólne ognisko z kiełbaskami. Będzie to doskonała okazja, aby w miłej atmosferze podsumować dzień pełen wrażeń i nawiązać nowe znajomości.

Jak się zapisać na wydarzenie?

Aby wziąć udział w Letnich Harcach, należy zapisać się do 28 czerwca 2024 r. pod numerami telefonów 531-774-326 lub 609-666-742. Warto się pospieszyć, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona. Organizatorzy serdecznie zapraszają do udziału, zapewniając, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji na wspaniałą zabawę. Letnie Harce z Kreatywnym Podwórkiem czekają na Was!


Wg inf z: UM Stalowa Wola