Stalowa Wola po raz kolejny stanie się ważnym miejscem na mapie piłkarskiego świata. Podkarpackie Centrum Piłki Nożnej w Stalowej Woli 8 lutego (środa) 2023 r., będzie gospodarzem fazy play-off rozgrywek Młodzieżowej Ligi Mistrzów UEFA. O godz. 14:00 na boisko wybiegną drużyny Ruch Lwów U19 i Inter Mediolan U19. W poprzednich rundach ukraiński Ruch wyeliminował z rozgrywek Zagłębie Lubin U19 oraz Galatasaray Istambul U19. Z kolei Mediolańczycy okazali się lepsi w grupie C od Bayernu Monachium U19 oraz Viktorii Pilzno U19.

Liga Młodzieżowa UEFA, to międzynarodowe, europejskie, klubowe rozgrywki piłkarskie, utworzone z inicjatywy UEFA w 2012 dla wszystkich drużyn młodzieżowych klubów, które zakwalifikowały się do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Dotychczasowe finały rozgrywek odbywały się w szwajcarskim Nyon. Zwycięstwo zdobywały drużyny: FC Barcelona, Chelsea Londyn, Real Madryt, FC Porto oraz Red Bull Salzburg.

Darmowe bilety na to spotkanie będą czekały na kibiców w kasach stadionu, w dniu meczu od godz. 12:00. Serdecznie zapraszamy do kibicowania rozgrywce rangi UEFA w naszym mieście!