Myjki do okien Karcher – szybko, łatwo i bez smug

Czyste i przejrzyste okna to wizytówka każdego domu. Niestety ich regularne mycie to zdecydowanie mniej przyjemna czynność, szczególnie jeśli w naszym domu znajduje się wiele okien. Zastanawiasz się, w jaki sposób sprawić, by mycie Twoich okien stało się szybkie przyjemne i skuteczne? Zapomnij o żmudnym polerowaniu ścierką! Rozwiązaniem Twojego problemu będzie akumulatorowa myjka do okien. Poznaj jej zalety i sposób działania.

Akumulatorowa myjka do okien – czyste szyby bez wysiłku

Masz już dość cieknącej, rozlewającej się wszędzie wody i ciągłych smug na szybie, pomimo żmudnego polerowania? W takim razie akumulatorowa myjka do okien marki Karcher to rozwiązanie wprost stworzone dla Ciebie!

Dzięki korzystaniu z takiego urządzenia, mycie okien może stać się znacznie szybszym i przyjemniejszym procesem. Niewielkie rozmiary i waga myjki sprawiają, że jest ona niezwykle poręczna i łatwa w manewrowaniu. Niezależnie od tego, czy musisz umyć małe okno czy dużą witrynę, z myjką do okien cały proces przebiegnie szybko i sprawnie!

Jak działa akumulatorowa myjka do okien?

Funkcja odsysania wody oraz wyjątkowo łatwa i intuicyjna obsługa sprawią, że już nie będziesz chciał korzystać z tradycyjnych metod mycia okien, a zaschnięte krople czy ściekająca woda będą należeć do przeszłości.

Cały proces korzystania z myjki do okien jest bardzo prosty, a lśniące okna możesz osiągnąć w dosłownie 3 prostych krokach:

  • spryskaj czyszczoną powierzchnię odpowiednim środkiem czyszczącym;
  • następnie przetrzyj spryskaną powierzchnię specjalnym padem z mikrofibry (środek zadziała wtedy skuteczniej na całą powierzchnię);
  • ostatni krok to odsysanie – włącz elektryczną myjkę i odessij wilgoć oraz zabrudzenia z czyszczonej powierzchni. W tym celu przesuń myjką po szybie dokładnie w taki sposób, jak przy użyciu standardowego ściągacza do okien.

Czyszczenie okien możesz przeprowadzić również przy użyciu myjki do okien oraz specjalnego padu wibrującego Karcher. W tym celu dokładnie zwilż i wyczyść powierzchnię okna z użyciem padu wibrującego KV 4. Następnie odessij brudną wodę przy użyciu myjki do okien Karcher i gotowe!

Myjka do okien – na jakie parametry zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając akumulatorową myjkę do mycia okien warto zwrócić uwagę na kilka istotnych elementów. Dzięki temu zyskamy pewność, że urządzenie jest w pełni dopasowane do naszych potrzeb. Przede wszystkim warto sprawdzić szerokość listwy zbierającej wodę. Im dłuższa, tym większy obszar jest możliwy do umycia za pomocą jednego pociągnięcia.

Jeśli decydujemy się na myjkę akumulatorową, warto sprawdzić, ile w interesującym nas modelu wynosi czas pracy akumulatora po naładowaniu. Można sprawdzić także wydajność urządzenia, a więc powierzchnię, jaką urządzenie powinno umyć w jednym cyklu pracy. W ten sposób będziemy w stanie ocenić, ile okien uda nam się umyć przy jej pomocy za jednym razem.

Warto również pamiętać, że myjka do okien to uniwersalne urządzenie, które sprawdzi się nie tylko do czyszczenia okien. Przy jej pomocy skutecznie umyjesz lustra, a także inne gładkie powierzchnie!