II Kuźnia Kariery w Stalowej Woli: Targi Pracy 25 kwietnia
Zaplanuj swoją przyszłość zawodową już 25 kwietnia! Właśnie wtedy odbędzie się II edycja Kuźni Kariery – Stalowowolskich Targów Pracy. To wyjątkowe wydarzenie, które pomoże Ci odkryć nowe możliwości kariery i zdobyć wartościowe kontakty. Nie przegap tej okazji!
  1. Otwarcie targów o godzinie 12:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Melchiora Wańkowicza.
  2. Spotkanie z Doradcą EURES o 13:00, które rozszerzy Twoją wiedzę o mobilności na rynku pracy w Europie.
  3. Prezentacja portalu stalwork.pl o 14:00, gdzie poznasz lokalne oferty pracy.
  4. Możliwość bezpośredniego spotkania z pracodawcami i instytucjami edukacyjnymi.

„Zachęcam do udziału w drugiej edycji Kuźni Kariery. Poprzednie targi cieszyły się dużym zainteresowaniem, co tylko potwierdza, że jest to znakomita platforma dla rozwoju zawodowego mieszkańców naszego miasta,” mówi Lucjusz Nadbereżny, prezydent miasta.

Targi to nie tylko szansa na znalezienie pracy, ale również okazja do rozwoju osobistego i zawodowego. Uczestnicy będą mieli okazję nie tylko do zapoznania się z ofertami pracy, ale także do wzięcia udziału w warsztatach i seminariach. Stalowowolskie Centrum Aktywności Lokalnej zaprezentuje również swoje programy edukacyjne, które mogą wesprzeć Twoją karierę.

Wydarzenie to jest częścią większego projektu „Modelowe Rozwiązania na Trudne Wyzwania – Plan Rozwoju Lokalnego i Instytucjonalnego”, współfinansowanego przez Norweski Mechanizm Finansowy oraz budżet państwa. To doskonała okazja, aby każdy, kto myśli o swojej przyszłości zawodowej, mógł skorzystać z dostępnych zasobów i wsparcia.

Nie przegap tej wyjątkowej szansy na rozwój zawodowy – zarezerwuj czas 25 kwietnia i dołącz do nas w Kuźni Kariery! Czekają na Ciebie liczne możliwości, które mogą otworzyć przed Tobą nowe drzwi do kariery. Przyjdź i przekonaj się, jak wiele możesz zyskać.


Według informacji z: Urząd Miasta Stalowej Woli