Miejska Potańcówka w Rozwadowie już 28 kwietnia!
W nadchodzącą niedzielę, 28 kwietnia, Rynek w Rozwadowie zamieni się w wielką taneczną arenę. Od godziny 17:00 do 22:00 mieszkańcy naszego miasta będą mieli okazję do wspólnej zabawy podczas Miejskiej Potańcówki. Wydarzenie to, organizowane przez prezydenta Lucjusza Nadbereżnego i przewodniczącego Rady Miejskiej Stanisława Sobieraja, obiecuje być prawdziwym mostem łączącym pokolenia.
  • Wydarzenie odbędzie się na Rynku w Rozwadowie.
  • Start imprezy zaplanowano na godzinę 17:00, a zakończenie na 22:00.
  • Potańcówka skierowana jest do osób w każdym wieku: dzieci, młodzieży, dorosłych oraz seniorów.
  • Za oprawę muzyczną odpowiedzialny będzie DJ Sławek, a wstęp na wydarzenie jest wolny.

Organizatorzy przekonują, że to idealna okazja, aby w długi weekend rozpocząć od energetycznego startu w rytmach ulubionych hitów. "Niech wspólny taniec połączy pokolenia" – zachęca prezydent Lucjusz Nadbereżny, podkreślając, że potańcówka to więcej niż taniec, to święto wspólnoty i radości. Warto więc wykorzystać tę okazję do stworzenia niezapomnianych wspomnień i spędzenia czasu w gronie bliskich oraz sąsiadów.

Impreza ta, jak co roku, przyciąga wielu mieszkańców oraz gości z okolicznych miejscowości, co świadczy o jej rosnącej popularności i znaczeniu jako elementu kultury lokalnej. Czy jest lepszy sposób na zakończenie kwietnia niż taneczne wydarzenie, które łączy pokolenia i kultury? Zapraszamy wszystkich, którzy chcą razem świętować i bawić się w rytm muzyki serwowanej przez DJ Sławka. Dobra energia i pozytywne emocje gwarantowane!


Na podst. UM Stalowa Wola