25-lecie konkursu Gałązka Sosny – uroczysta gala w Stalowej Woli
Uroczysta Gala „Gałązki Sosny” obchodzić będzie jubileusz 25 lat – wydarzenie kulturalne, które nie może umknąć uwadze miłośników sztuki i kultury w naszym mieście.
  1. 25-lecie konkursu „Gałązka Sosny” – uroczystość odbędzie się 10 maja 2024 roku o godzinie 17:00.
  2. Wydarzenie zorganizowane w Miejskim Domu Kultury – gala wyróżni osoby i organizacje działające na rzecz kultury.
  3. Koncert „Aleja Gwiazd” – wystąpią Milena Lange, Kasia Moś i Olivia Hausner z towarzyszeniem orkiestry.
  4. Bezpłatne zaproszenia dostępne w Urzędzie Miasta – ilość miejsc ograniczona.

Gala „Gałązki Sosny” to nie tylko czas wręczenia nagród wybitnym twórcom i animatorom kultury, ale również okazja do wspólnego świętowania ćwierćwiecza istnienia tego ważnego konkursu. Wyróżnienia przyznawane są w pięciu kategoriach, które obejmują literaturę, wydarzenia kulturalne, debiuty artystyczne, osiągnięcia w dziedzinie kultury i sztuki, a także kulturę cyfrową. To wyjątkowa okazja, aby docenić tych, którzy z pasją i zaangażowaniem wpływają na rozwój kulturalny naszego miasta.

Podczas gali nie zabraknie również wyjątkowych momentów muzycznych. Koncert „Aleja Gwiazd” uświetnią znane artystki: Milena Lange i Kasia Moś, które wystąpią z towarzyszeniem Warsaw Impressione Orchestra pod batutą Tomasza Labunia. Specjalne wykonania zaprezentuje także gościnnie Olivia Hausner. Całość wydarzenia poprowadzi znana prezenterka Laura Łącz, która wprowadzi zgromadzonych w niepowtarzalny nastrój tego wieczoru.

Organizatorzy przewidzieli, że wstęp na galę jest wolny, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, zainteresowani powinni się pospieszyć. Bezpłatne zaproszenia można odbierać w Urzędzie Miasta. To wyjątkowa okazja, by być częścią tego kulturalnego święta i wspólnie celebrować bogactwo kultury, które przez lata rosło i kwitło dzięki talentom i pasji wielu osób.

Tej wyjątkowej nocy mieszkańcy będą mieli możliwość nie tylko uhonorowania laureatów, ale także przeżywania wspólnie radości płynącej z osiągnięć w dziedzinie kultury, które są dumą naszego miasta. Zapraszamy do udziału w tej niezapomnianej gali, która z pewnością zostanie zapamiętana jako jedno z najważniejszych wydarzeń roku kulturalnego.


Źródło: Urząd Miasta