Rowerowe wakacje w Stalowej Woli: Miasto okiem Mirosława Kolasy
Miłośnicy dwóch kółek mogą już planować swoje wakacyjne przygody. Nasze miasto oferuje wiele atrakcji dla rowerzystów, a lato to idealny czas, aby z nich skorzystać. Zapraszamy do obejrzenia pierwszego odcinka z cyklu "Stalowa Wola na wakacje", w którym poznacie pasjonata rowerów, Mirosława Kolasę.
  1. Stalowa Wola jako przyjazne miasto dla rowerzystów.
  2. Wakacyjne atrakcje i trasy rowerowe.
  3. Wywiad z Mirosławem Kolasą, miłośnikiem rowerów.

Nasze miasto to prawdziwy raj dla cyklistów. Oferuje liczne ścieżki rowerowe, które zapewniają bezpieczeństwo i komfort jazdy. Warto o tym pamiętać, szczególnie teraz, gdy zbliżają się wakacje i sezon letni.

W ramach cyklu "Stalowa Wola na wakacje" zapraszamy do obejrzenia pierwszego odcinka, w którym głównym bohaterem jest Mirosław Kolasa. Ten zapalony rowerzysta podzieli się swoimi doświadczeniami i opowie o najlepszych trasach w naszym mieście.

Kolasa to prawdziwy entuzjasta dwóch kółek. Jego pasja do rowerów jest zaraźliwa, a jego wiedza na temat lokalnych ścieżek rowerowych – imponująca. W wywiadzie dowiecie się, które trasy są jego ulubionymi i dlaczego warto je odwiedzić.

Nie przegapcie tego odcinka, zwłaszcza jeśli planujecie spędzić lato aktywnie. Dzięki wskazówkom Mirosława Kolasy, każda wyprawa rowerowa będzie niezapomnianą przygodą.


Wg inf z: UM Stalowa Wola