Rozwadowski Targ Staroci już w tę niedzielę!
W najbliższą niedzielę, 16 czerwca 2024 roku, na Rynku w Rozwadowie odbędzie się kolejna edycja Rozwadowskiego Targu Staroci. To doskonała okazja, by podzielić się swoimi unikatami lub znaleźć nowe skarby.
  1. Targ odbędzie się w godzinach 7:00-13:00.
  2. Wydarzenie odbywa się cyklicznie w każdą trzecią niedzielę miesiąca.
  3. Sprzedający muszą skontaktować się z Wydziałem Promocji, Kultury i Sportu.
  4. Wstęp na targ jest bezpłatny.

W najbliższą niedzielę, 16 czerwca 2024 roku, na Rozwadowskim Rynku odbędzie się kolejna edycja Targu Staroci. Prezydent Miasta Stalowej Woli, Lucjusz Nadbereżny, zaprasza wszystkich miłośników antyków i staroci do uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu. Targ będzie otwarty dla odwiedzających od godziny 7:00 do 13:00.

Rozwadowski Targ Staroci to cykliczne wydarzenie, które odbywa się w każdą trzecią niedzielę miesiąca. To doskonała okazja, by zarówno kolekcjonerzy z wieloletnim doświadczeniem, jak i nowicjusze mogli wystawić swoje skarby na sprzedaż oraz poszukać nowych, unikalnych przedmiotów. Każdy znajdzie tu coś dla siebie – od starych monet, przez meble, aż po unikatowe dzieła sztuki.

Osoby zainteresowane wystawieniem swoich przedmiotów na sprzedaż powinny skontaktować się z Wydziałem Promocji, Kultury i Sportu pod numerem telefonu (15) 847 93 16 lub wysłać zgłoszenie na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Sprzedający są zwolnieni z opłat targowych, co czyni to wydarzenie jeszcze bardziej atrakcyjnym.

Organizatorzy zachęcają również do skorzystania z Miejskiej Komunikacji Autobusowej, która zapewnia dogodny dojazd bezpośrednio na Rynek w Rozwadowie. Rozkład jazdy dostępny jest na stronie przewoźnika.

Rozwadowski Targ Staroci to nie tylko okazja do zakupu unikalnych przedmiotów, ale także możliwość spędzenia czasu w otoczeniu historii i tradycji. Zapraszamy serdecznie wszystkich mieszkańców do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu!


Na podstawie: UM Stalowa Wola