Bank Gospodarstwa Krajowego oraz Urząd Marszałkowski, mając na uwadze realizację wspólnego projektu wsparcia i pomocy finansowej dla osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej oraz Przedsiębiorców (MŚP), organizują spotkanie informacyjno – szkoleniowego. Program spotkania dotyczy finansowania wydatków związanych z rozpoczęciem działalności gospodarczej oraz MŚP.

Jeśli macie pomysł na swój biznes, myślicie o rozpoczęciu działalności gospodarczej i brakuje Wam środków zapraszamy na spotkanie informacyjno-szkoleniowe dotyczące wsparcia rozpoczęcia działalności gospodarczej oraz pożyczek dla MŚP.

Każde spotkanie składa się z dwóch części:

Część I – merytoryczna

Myślisz o rozpoczęciu działalności gospodarczej, to idealnie! Podczas spotkania opowiemy Ci, z jakiego wsparcia możesz skorzystać i co na tym zyskasz. Dowiesz się, co możesz sfinansować dzięki pożyczkom unijnym i na co możesz przeznaczyć środki.

Część II – networkingowa

Druga część spotkania ma charakter warsztatowy, na której ekspert BGK opowie, jak złożyć wniosek, jakich dokumentów potrzebujesz, a także wyjaśni jak należy je poprawnie przygotować i do kogo należy się zwrócić.

Dlaczego warto wziąć udział w spotkaniu?

Udział w spotkaniach jest bezpłatny, a w zamian uczestnicy otrzymają praktyczną wiedzę na temat pożyczek unijnych – udzielanych na warunkach znacznie korzystniejszych niż rynkowe. Dzięki pomocy eksperta BGK, z łatwością można będzie zapoznać się z całą potrzebną dokumentacją.

Spotkanie odbędzie się 11 sierpnia 2022 roku o godzinie 12.30, w sali nr 17 w Urzędzie Miasta przy ulicy Wolności 7.

Program spotkania informacyjno-szkoleniowego