Pierwszy występ na stadionie Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej w Stalowej Woli okazał się bardzo szczęśliwy dla duńskiego Midtjylland. Przewagą czterech bramek pokonali Ruch Lwów z Ukrainy. Duńczycy od pierwszych minut meczu prowadzili bardzo ułożoną grę. Wysoki pressing oraz dokładne podania okazały się przepisem na sukces. Piłkarze ze Lwowa musieli uznać wyższość ich rówieśników z Midtjylland. Był to mecz 2. rundy play-off krajowych mistrzów.

Piłkarze duńskiej drużyny byli zachwyceni obiektem PCPN w Stalowej Woli. Podczas krótkiej rozmowy w przerwie meczu pochodzący z Islandii obrońca drużyny i strzelec bramki Daniel Freyr Kristjansson przyznał, że stadion w Stalowej Woli prezentuje wysoki, europejski poziom infrastruktury sportowej, przygotowania i sposobu przeprowadzenia rozgrywek.

Liga Młodzieżowa UEFA, to międzynarodowe, europejskie, klubowe rozgrywki piłkarskie, utworzone z inicjatywy UEFA w 2012 dla wszystkich drużyn młodzieżowych klubów, które zakwalifikowały się do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Dotychczasowe finały rozgrywek odbywały się w szwajcarskich miastach Nyon i Lancy. Zwycięstwo zdobywały drużyny: FC Barcelona, Chelsea Londyn, Real Madryt, FC Porto oraz Red Bull Salzburg. W sezonie 2022/2023 Młodzieżowej Ligi Mistrzów UEFA, której mecze były także rozgrywane w Stalowej Woli tryumfował zespół AZ Alkmaar.

Darmowe bilety na to spotkanie dostępne były w kasach stadionu w dniu meczu.