Lucjusz Nadbereżny ponownie prezydentem Stalowej Woli z imponującym poparciem 72%
W naszej wspólnocie znów zabrzmiał silny głos zaufania. Lucjusz Nadbereżny, po raz kolejny, został wybrany na stanowisko prezydenta, uzyskując ogromne poparcie mieszkańców. To wydarzenie nie tylko potwierdza zaufanie do jego osoby, ale również rysuje obraz stabilności i ciągłości w zarządzaniu naszym miastem.
  1. Lucjusz Nadbereżny ponownie prezydentem.
  2. Uzyskał 72% poparcia wśród mieszkańców.
  3. 15 234 osób oddało na niego głos.
  4. Zaufanie na kolejnych pięć lat.

W najnowszych wyborach samorządowych, które odbyły się 7 kwietnia, mieszkańcy naszego miasta ponownie postawili na doświadczenie i sprawdzone zarządzanie, udzielając Lucjuszowi Nadbereżnemu aż 72% poparcia. Ta liczba nie jest tylko cyfrą - to 15 234 głosy wierzących w jego wizję miasta, które idzie naprzód, nie zapominając o potrzebach swoich obywateli.

Lider naszej społeczności nie krył wzruszenia i wdzięczności za okazane mu zaufanie. W oficjalnym przemówieniu podkreślił, jak ważne jest dla niego to, że ponownie może pełnić funkcję prezydenta. "Dziękuję każdemu, kto 7 kwietnia oddał na mnie swój głos. To dla mnie ogromne wyróżnienie, ale przede wszystkim odpowiedzialność, którą ponownie mi powierzacie. Obiecuję, że nie zawiodę tego zaufania" - mówił Lucjusz Nadbereżny, zwracając się bezpośrednio do swoich wyborców.

Wybór Lucjusza Nadbereżnego na kolejną kadencję to nie tylko kontynuacja dotychczasowej polityki, ale również sygnał, że mieszkańcy cenią sobie stabilność i prezydenta, który ma jasną wizję rozwoju naszego miasta. To decyzja, która świadczy o dojrzałości naszej wspólnoty i wierze w to, że razem możemy tworzyć lepszą przyszłość.


Źródło: Urząd Miasta Stalowej Woli