Kamil Woś nowym rzecznikiem prasowym Urzędu Miasta Stalowej Woli
Od 1 lipca, Urząd Miasta Stalowej Woli zyskał nowego rzecznika prasowego. Kamil Woś, pracownik Wydziału Promocji, Kultury i Sportu, obejmuje to stanowisko, by usprawnić komunikację między urzędem a mieszkańcami oraz mediami.

Nowa funkcja rzecznika prasowego w Urzędzie Miasta

W odpowiedzi na potrzebę lepszego przepływu informacji, Urząd Miasta Stalowej Woli zdecydował się powołać rzecznika prasowego. Od 1 lipca tę odpowiedzialną funkcję objął Kamil Woś, pracownik Wydziału Promocji, Kultury i Sportu. Powołanie rzecznika ma na celu nie tylko bieżące informowanie o działaniach miasta, ale również budowanie trwałych i skutecznych relacji z dziennikarzami oraz mieszkańcami.

Rola rzecznika prasowego w komunikacji z mediami

Głównym zadaniem Kamila Wosia będzie usprawnienie komunikacji i kontaktu z mediami. Nowy rzecznik ma być dostępny dla dziennikarzy, udzielając odpowiedzi na pytania oraz przekazując szczegółowe informacje dotyczące działalności urzędu. Prezydent miasta wyraził nadzieję, że ta zmiana przyczyni się do bardziej efektywnej i transparentnej komunikacji, co z kolei wpłynie na lepsze zrozumienie działań podejmowanych przez władze miasta.

Oczekiwania wobec nowego rzecznika prasowego

Prezydent miasta wyraził nadzieję, że powołanie rzecznika prasowego przyczyni się do bardziej efektywnej i transparentnej komunikacji. Nowy rzecznik nie tylko będzie informował na bieżąco o działaniach miasta, ale również będzie dążył do budowania trwałych i skutecznych relacji z dziennikarzami. Ma to na celu lepsze zrozumienie działań podejmowanych przez władze miasta przez mieszkańców.

Kontakt z rzecznikiem prasowym

Mieszkańcy i dziennikarze mogą kontaktować się z Kamilem Wosiem, nowym rzecznikiem prasowym Urzędu Miasta Stalowej Woli, za pośrednictwem e-maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerem: (+48) 530 581 641. Rzecznik będzie dostępny w Wydziale Promocji, Kultury i Sportu, pokój 120, przy ulicy Kwiatkowskiego 13.

Nowy rzecznik ma nadzieję, że jego działania przyczynią się do większej przejrzystości i lepszego zrozumienia inicjatyw podejmowanych przez urząd, co w efekcie pozytywnie wpłynie na relacje między mieszkańcami a władzami miasta.


Na podstawie: Urząd Miasta