Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Dubieckiej we współpracy ze wszystkimi Partnerami Krainy Turystycznej Dolina Sanu i Wisły wydało profesjonalną mapę pn. Dolina Sanu i Wisły, która wzmocniła wizerunek Krainy ukazując jej ogromny potencjał. Wydawnictwo w ciekawy i przystępny sposób prezentuje zasoby turystyczne Krainy oraz podpowiada jak praktycznie może je wykorzystać turysta.

Od strony technicznej mapa prezentuje się następująco: format B1: 67,5 x 97,5 cm, druk dwustronny, kolorowy, nakład: 16 800 sztuk, skala 1:100 000.

Mapa jest obecnie dystrybuowana do punktów IT przez Podkarpacką Regionalną Organizację Turystyczną oraz Związek Gmin Turystycznych Pogórza Dynowskiego, a dostępna już jest u wszystkich Partnerów Krainy. W Stalowej Woli można ją znaleźć w Punkcie Informacji Turystycznej zlokalizowanym w Muzeum Centralnego Okręgu Przemysłowego.

Zapraszamy!

Wydanie mapy dofinansowane zostało z budżetu Województwa Podkarpackiego w ramach realizacji zadania publicznego: Mapa Krainy „Dolina Sanu i Wisły” kluczem do odkrywania Podkarpacia.