Lucjusz Nadbereżny Prezydent Miasta Stalowej Woli zaprasza w najbliższą niedzielę 19 listopada 2023 roku w godzinach od 7.00 do 13.00 na ostatni w tym roku „Targ Staroci”.

Cykliczne wydarzenie odbędzie się na Rynku w Rozwadowie. Zapraszamy miłośników antyków i handlarzy starociami, a także wystawców, kolekcjonerów, pasjonatów oraz osoby, które chcą oddać niepotrzebne przedmioty w dobre ręce.

Przypominamy, że aby wystawić swoje przedmioty na sprzedaż należy skontaktować się z Wydziałem Promocji, Kultury i Sportu pod numerem telefonu (15) 847 93 16 lub wysłać zgłoszenie na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie https://www.stalowawola.pl/rozwadowski-targ-staroci-2/ . Sprzedający zwolnieni są z opłat targowych, a wstęp na targ jest bezpłatny.

Zachęcamy również do korzystania z Miejskiej Komunikacji Autobusowej, którą dojedziecie Państwo bezpośrednio na Rynek w Rozwadowie.

Kolejny Targ Staroci odbędzie się na wiosnę 2024 roku.