Prezydent Miasta Stalowej Woli zaprasza na bezpłatne szkolenia skierowane do osób zatrudnionych w stalowowolskich przedsiębiorstwach, organizatorem szkoleń jest Centrum Obsługi Przedsiębiorców – Biuro Urzędu Miasta Stalowej Woli. Zachęcamy do zapisów!

Ochrona danych to priorytet! Weź udział w szkoleniu z cyberbezpieczeństwa i zabezpiecz swoją firmę przed cyber-zagrożeniami. Dołącz już teraz!

Jednodniowe Szkolenie pt. „Cyberbezpieczeństwo” – 20 grudnia 2023 r., godz. 9:00-14:00 w Muzeum COP przy ul. Hutniczej 17 w Stalowej Woli. Liczba miejsc jest ograniczona, zapisy pod linkiem: https://forms.office.com/e/fHrAkPBP8k

Osiągnij sukces poprzez efektywne zarządzanie zespołem i inspirujące motywowanie pracowników. Dołącz do naszego szkolenia i odkryj kluczowe umiejętności lidera już teraz!

Dwudniowe Szkolenie pt. „Zarządzanie zespołem i motywowanie pracowników” – 4-5 stycznia 2024 r., godz. 8:00-15:00 w Muzeum COP przy ul. Hutniczej 17 w Stalowej Woli. Liczba miejsc jest ograniczona, zapisy pod linkiem: https://forms.office.com/e/QPVtUrgSAB

Zapomnij o stresie! Weź udział w szkoleniu z zarządzania stresem i naucz się skutecznych strategii radzenia sobie z wyzwaniami życia zawodowego. Zapisz się już teraz i zdobądź umiejętności potrzebne do utrzymania równowagi i efektywności!

Dwudniowe Szkolenie pt. „Zarządzanie stresem” – 8-9 stycznia 2024 r., godz. 8:00-15:00 w Muzeum COP przy ul. Hutniczej 17 w Stalowej Woli. Liczba miejsc jest ograniczona, zapisy pod linkiem: https://forms.office.com/e/cRjQHwQCJL

To unikalna okazja, aby zdobyć nowe umiejętności, które z pewnością przyczynią się do podniesienia jakości pracy i efektywności w Waszych przedsiębiorstwach.

Nie przegapcie szansy na rozwój!

ZGŁOŚ SIĘ JUŻ DZIŚ. Nie czekaj.
LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA.
Rekrutacja trwa do wyczerpania limitu miejsc.

KONTAKT ORAZ WIĘCEJ INFORMACJI:
Centrum Obsługi Przedsiębiorców
Biuro Urzędu Miasta Stalowej Woli
przy ul. Kwiatkowskiego 1 (pok. 22)
tel.: 0048 536 382 200
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
FB: https://www.facebook.com/COPStalowaWola

Szkolenia prowadzone są w ramach projektu pn.: „MODELOWE ROZWIĄZANIA NA TRUDNE WYZWANIA – Plan Rozwoju Lokalnego i Instytucjonalnego Stalowej Woli”, dofinansowanego z Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 (85%) oraz z Budżetu Państwa (15%) i wdrażanego w ramach Programu Rozwój Lokalny.